Aktualności

Zagraliśmy dla Kacpra

Data publikacji 20.09.2016

20 reprezentacji różnych służb mundurowych oraz instytucji państwowych z całego kraju, a także z Litwy, Ukrainy, Łotwy i Estonii wzięło udział w IV Charytatywnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej, zorganizowanym przez grodziskich policjantów. Jego głównym celem było zebranie środków finansowych na pomoc w leczeniu 11-letniego Kacpra. Po zaciętej rywalizacji zwycięską drużyną została reprezentacja Komendy Głównej Policji. Oprócz sportowych emocji, w grodziskiej hali sportowej kibice mogli wziąć udział w innych przygotowanych na ten czas działaniach. Radość dziecka i jego rodziców z wyjątkowej atmosfery i zebranych na leczenie środków, były największą nagrodą dla piłkarzy i wszystkich organizatorów turnieju.

Po wielu godzinach zaciętej sportowej rywalizacji Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Maz. – mł.insp. Dariusz Lubański i Zastępca Burmistrza Grodziska Maz. – Piotr Galiński wręczyli puchary i dyplomy drużynom oraz nagrody indywidualne zawodnikom. Na I miejscu uplasowała się reprezentacja Komendy Głównej Policji, II miejsce zdobyła drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, a III miejsce zajęła reprezentacja z Ukrainy. Policjanci grodziskiej komendy byli na miejscu czwartym. Statuetką drużyny fair play została wyróżniona reprezentacja  z Litwy. Wszyscy zawodnicy jednak zgodnie uznali, że zwycięzcą turnieju może być tylko Kacper, któremu życzyli wygranej z chorobą.

Oprócz sportowych emocji dla wszystkich kibiców zostały przygotowane również inne atrakcje. Przez cały czas trwania turnieju można było wziąć udział w loterii fantowej i licytacjach ciekawych nagród. Przedstawiciele różnych służb mundurowych zapoznawali ze swoim sprzętem i wyposażeniem służbowym. Na dzieci czekali animatorzy z parku jurajskiego i miejscowej biblioteki. Podczas finału  turnieju, w hali sportowej z pokazem musztry paradnej wystąpiła Orkiestra Reprezentacyjna Policji. Podczas otwarcia i zakończenia turnieju można było spotkać się ze znanymi aktorami. Dzięki hojności uczestników, podczas loterii fantowej, licytacji i do puszek kwestariuszy z Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” w czasie turnieju i innych wydarzeń towarzyszących zostały zebrane znaczne środki finansowe na pomoc w leczeniu Kacpra.

Wszyscy życzymy Kacprowi nieustającej pogody ducha i szybkiego powrotu do zdrowia.

kz

  • Turniej Charytatywny dla Kacpra
  • Turniej Charytatywny dla Kacpra
  • Turniej Charytatywny dla Kacpra
  • Turniej Charytatywny dla Kacpra
  • Turniej Charytatywny dla Kacpra
  • Turniej Charytatywny dla Kacpra

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony