Aktualności

Zapraszamy na grodziskie obchody Święta Policji

Data publikacji 09.07.2024

11 lipca o godzinie 11.00 policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. będą uroczyście obchodzić 105. rocznicę powołania Policji Państwowej. Uroczysty apel z udziałem asysty honorowej odbędzie się w okolicy budynku komendy na terenie parkingu przy ul. Bartniaka. Do udziału w tej uroczystości serdecznie zapraszamy rodziny policjantów i pracowników oraz zainteresowanych mieszkańców.

Jak co roku w lipcu policjanci uroczyście obchodzą kolejne rocznice powołania Policji Państwowej, które nastąpiło 24 lipca 1919r. W Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. uroczystość z tej okazji została przygotowana na czwartek 11 lipca. Tegoroczne Święto Policji będzie  ochodzone jak zawsze zgodnie z policyjnym ceremoniałem, z udziałem asysty honorowej oraz osób, które na co dzień współdziałają z miejscową jednostką. W czasie uroczystości wyróżnieni policjanci odbiorą akty nominacyjne na wyższe stopnie służbowe.

Do udziału w naszym święcie zapraszamy serdecznie rodziny policjantów i pracowników oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców. Na czas próby i samej uroczystości zarezerwowany jest teren parkingu przy ul. Bartniaka.

asp.sztab. Katarzyna Zych

Powrót na górę strony