Aktualności

ZAPRASZAMY NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ W MILANÓWKU

Data publikacji 16.05.2023

W czwartek 18 maja w budynku Urzędu Stanu Cywilnego w Milanówku odbędzie się debata społeczna na temat bezpieczeństwa mieszkańców miasta. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do czynnego udziału w spotkaniu z policjantami.

Debata będzie odbywała się pod hasłem "Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”. Jej celem jest wymiana informacji między lokalną społecznością, a policją  w zakresie bezpieczeństwa na terenie miasta. Podczas spotkania zostaną przedstawione działania dotyczące zagrożeń zgłoszonych podczas ubiegłorocznej debaty. Policjanci omówią także między innymi zgłoszenia mieszkańców zdiagnozowane na  "Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa", omówią działanie aplikacji "Moja Komenda" oraz przybliżą program "Dzielnicowy bliżej nas".  

Spotkanie z mieszkańcami Milanówka odbędzie się w czwartek  18 maja o godz. 16.15 w budynku Urzędu Stanu Cywilnego w Milanówku przy ul. Kościuszki 45.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców do wzięcia udziału w debacie. Mamy nadzieję, że bezpośrednie rozmowy z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach pozwolą  wypracowywać wspólnie metody ich eliminowania.

asp.sztab. Katarzyna Zych

 

Powrót na górę strony