Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzech 18-latków wpadło z narkotykami

Data publikacji 14.01.2022

Zarzuty posiadania środków odurzających usłyszało w grodziskiej komendzie trzech 18-latków. Policjanci zatrzymali ich razem na jednej z ulic miasta. U każdego z młodych mężczyzn funkcjonariusze znaleźli marihuanę. Nastolatkowie przyznali się do posiadania środków "na własny użytek". To przestępstwo narkotykowe zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Podczas wieczornej służby policjanci grodziskiej komendy kontrolowali rejony miasta, w których może dochodzić do różnego rodzaju zagrozeń. Po 19.00 na jednej z bocznych ulic zauważyli kilku młodych mężczyzn, wyraźnie próbujących ukryć się w ustronnym miejscu. Funkcjonariusze postanowili ich sprawdzić. W czasie kontroli całej trójki okazało się, że każdy z 18-latków miał w kieszeni ubrania po kilka porcji marihuany. Nielegalne środki zostały zabezpieczone, a ich właściciele zatrzymani.

Młodzi mężczyźni przyznali się do posiadania środków odurzających „na własny użytek”. Wszyscy usłyszeli zarzuty karne. Przypominamy, że to przestępstwo narkotykowe zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.

asp.sztab. Katarzyna Zych

  • Policjant z jednym z zatrzymanych mężczyzn
    Policjant z jednym z zatrzymanych mężczyzn
  • Policjant z jednym z zatrzymanych mężczyzn przed celą
    Policjant z jednym z zatrzymanych mężczyzn
  • Policjant przesłuchuje jednego z zatrzymanych mężczyzn
    Policjant z jednym z zatrzymanych mężczyzn
Powrót na górę strony