Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany listem gończym w rękach jaktorowskich dzielnicowych

Data publikacji 17.01.2022

List gończy i postanowienia o poszukiwaniu 49-latka wydały Sądy Rejonowe z Grodziska Maz. i Żyrardowa. Dzielnicowi z jaktorowskiego komisariatu zatrzymali mężczyznę, gdy tylko uzyskali informację o jego przebywaniu na terenie gminy. Po wykonanych czynnościach osoba ukrywająca się przed organami ścigania trafiła do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie zasądzoną karę za wcześniejsze przestępstwa.

Skuteczna praca w terenie jaktorowskich dzielnicowych zaowocowała ustaleniem miejsca przebywania osoby poszukiwanej. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali mężczyznę ukrywającego się przed wykonaniem zasądzonej kary więzienia. Z policyjnego systemu wynikało, że 49-latek od niemal dwóch lat jest poszukiwany przez grodziski Sąd Rejonowy, który postanowił o jego tymczasowym aresztowaniu i wydał za nim list gończy. Dodatkowo na polecenie Sądu Rejonowego w Żyrardowie mężczyzna miał być doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi rok i 10 miesięcy za wcześniej popełnione przestępstwa drogowe.

Funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego, a po wykonaniu czynności prawnych przekonwojowali go do zakładu karnego w celu odbycia  wyznaczonych dyspozycji sądów.

asp.sztab. Katarzyna Zych

.

Powrót na górę strony