Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie ukryli się przed dzielnicowymi

Data publikacji 12.01.2022

W ciągu ostatnich kilku dni dzielnicowi z Milanówka i Jaktorowa zatrzymali dwóch poszukiwanych. Wobec mężczyzn sądy wydały nakazy doprowadzenia do jednostek penitencjarnych. Skuteczne działania policjantów udaremniły dalsze ukrywanie się 64-latka i 38-latka przed wykonaniem prawnych decyzji.

W czasie wykonywania zadań służbowych dzielnicowi z Komisariatu Policji w Milanówku uzyskali informację o osobie poszukiwanej, przebywającej  na ich terenie działania. Policjanci natychmiast pojechali pod ustalony adres. Po sprawdzeniu zastanego tam mężczyzny potwierdzili, że jest  to osoba, wobec której Sąd Rejonowy w Środzie Wielkopolskiej kilka dni wcześniej wydał nakaz doprowadzenia do aresztu. 64-latek został zatrzymany, a następnie doprowadzony do jednostki penitencjarnej, gdzie ma odbyć karę roku pozbawienia wolności.

Podobne ustalenia poczynili w czasie służby dzielnicowi z jaktorowskiego komisariatu. Pod ustalonym adresem zatrzymali poszukiwanego 38-latka. Wobec mężczyzny Sąd Rejonowy w Żyrardowie wydał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego oraz zarządzenie o ustaleniu miejsca pobytu. Zgodnie z decyzją sądu mężczyzna przez najbliższy rok i 2 miesiące będzie odbywał karę więzienia za wcześniej popełnione przestępstwa kradzieży z włamaniem.

asp.sztab. Katarzyna Zych

 

Powrót na górę strony